0212 519 61 20

Sosyal Medyada Biz}

Cam Balkon ve Giyotinde %20 Net İndirimden Yararlanın..
Sezona özel indirimli cam balkon sistemlerinden yararlanın. Tüm İstanbul ve bölgelerinde hizmet veren Line Glas Cam balkon sistemleri alanında uzman deneyimli ustalar ile bakım tamir satış hizmetleri vermektedir.
İstanbul Cam Balkon Hizmet Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Cam Balkon

Gaziosmanpaşa Cam Balkon

Gaziosmanpaşa cam balkon  sistemlerinde cam kanatları içeri doğru ardı ardına katlanarak açıldığından dolayı dışarı sarkmadan oturduğunuz yerden kolaylıkla temizleme imkanı sunar.

Cam balkon kapamada arada herhangi bir profil kayıt olmadığından hiç bir şekilde görüntü kaybı oluşturmamaktadır.

Plastik balkon kapatmalarda camların hep beraber açılma şansı olmadığından mutlaka dışarı sarkılarak temizlenmesi gerekiyor,  buda kullanıcılarına oldukça zor gelir.

Plastik doğrama ısı yalıtım bakımından %90 etki sağlar.

Fakat mekan balkonluktan çıkıp kiler, küçük oda, veya sera etkisi yaratır.

Cam balkon sistemleri 1. kalite alüminyum ve geneli camdan kaplı olduğundan dolayı herhangi bir sağlık sorununu tehdit etmemektedir.

Aksine sistem tamamen açılıp kapandığından dolayı ve güneş enerjisini süzerek içeri aldığından sağlık açısından artılar katmaktadır.

 

Gaziosmanpaşa Cam Balkon 

Cam balkon kapama görüntü kirliliği yapmadığından ve binanın dış yapısını bozmadığından imar mevzuatına aykırı değildir. Bu sistemlerin uygulanması yerel yönetimlerin tasarrufundadır. Görüntü kirliliği yaptığından imar mevzuatına aykırıdır. Şikayet edildiği takdirde sökülmek durumundadır.

 

 Gaziosmanpaşa Cam Balkon Ayrıcalıkları !

  • Cam balkon sisteminde cam kanatları içe doğru açıldığından dışarıya sarkmanıza gerek kalmadan balkonunuzun iç kısmından temizliğinizi çok rahat yapabilirsiniz.
  • Camlar tamperli camdır kolay kırılmaz.
  • Camları cam sil sıktıktan sonra çek pas veya cam beziyle rahatlıkla güzelce temizleyebilirsiniz.
  • Camlarımız Gaziosmanpaşa cam balkon güvencesi altındadır.
  • Daha fazla bilgi ve destek için firmamızla iletişime geçmeyi unutmayın. Bizlere sadece bir telefon görüşmesi kadar uzaktasınız.
03 Mayıs 2018
4.121 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonŞimdi Ara