0212 519 61 20

Sosyal Medyada Biz}

Cam Balkon ve Giyotinde %20 Net İndirimden Yararlanın..
Sezona özel indirimli cam balkon sistemlerinden yararlanın. Tüm İstanbul ve bölgelerinde hizmet veren Line Glas Cam balkon sistemleri alanında uzman deneyimli ustalar ile bakım tamir satış hizmetleri vermektedir.
İstanbul Cam Balkon Hizmet Bölgelerimiz

Bayrampaşa Cam Balkon

Bayrampaşa Cam Balkon

Bayrampaşa cam balkon Kullanılacak malzeme kalitesi; Cam balkonda kullanılacak camın kalitesinden başlayıp, alüminyum profil ve kullanılan aksesuar kalitesine kadar tüm ürünler doğru ürün montajını etkiler. Prizma Cam Balkon Sistemleri olarak biz Cam kalitesi yüksek olan Trakya  ürünü camlar kullanmaktayız. Alüminyumda; kalitesi yüksek külçe alüminyumdan profil üretimi yapan fabrikalarla çalışmaktayız. Aksesuarlarda teknik özellikleri iyi dayanımı en yüksek derecede olan güncel aksesuarları tercih etmekteyiz.Cam balkon sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus.

Bayrampaşa Cam Balkon 

Kapatılacak alanlarda teklif verdiğimiz siz değerli müşterilerimize, ücretsiz keşif aşamasında kullanılacak sistemle ilgili eksiksiz ve doğru bilgilendirip, bizi tercih etmenizi size bırakmayı ilke edindik. Cam balkon sistemi imalat için alınan milimetrik imalat ölçüsüyle başlar. Bu ölçünün konusunda uzman personel tarafından alınması ve hatasız olması gerekir. Bu aşamada yapılabilecek bir hata tüm aşamaları olumsuz etkiler ve hatalı ürüne neden olur. Bunun nedeni; Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperli cam özelliğinden dolayı tekrar kesilip düzeltilme olanağının bulunmamasıdır.

Cam balkon Sistemi Üretim Aşamaları;
1- Kapatılacak alana ücretsiz keşif yapıldıktan sonra müşterilerimizin ödeme koşullarına göre garanti belgesi yerine geçen “Prizma Cam balkon Sistemleri Satış Sözleşmesi” yapılır.
2- İmalat için milimetrik ölçü aşamasıyla cam balkon ile kapatılacak alanda; bina dış cephesine ve balkon rengine uygun; alüminyum profil rengi, normal şefaf fitil, polikarbon fitil veya alüminyum fitil belirlenir. Aynı zamanda kapatılacak alanda; alan kullanımı en uygun cam balkon açılım yönü ve kanat sayıları belirlenir.
3- Milimetrik alınan imalat ölçüsüne göre siparişi verilen standart 8mm temperli camın imalat bölümüne gelmesiyle, belirlenen renk ve özelliklere göre 3,5mm – 4mm et kalınlığındaki alüminyum profillerle birleştirilip cam balkon imalat aşaması tamamlanır.
4- İmalatı bitirilen cam balkonlar, montaj programı dahilinde montajı yapılıp teslim edilir.

03 Mayıs 2018
3.037 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonŞimdi Ara